Ekologiczne płyty cementowe

Płyty cementowe to ekologiczne płyty konstrukcyjne wykorzystywane do budownictwa modułowego i szkieletowego. Przeznaczone są do montażu ścian, podłóg i dachów. Ekologiczne płyty cementowe można stosować zarówno wewnątrz budynków do prac wykończeniowych, jak i na zewnątrz do tworzenia elewacji. Doskonale prezentują się na obiektach w stylu nowoczesnym. W klasycznym budownictwie mogą być stosowane jako element uzupełniający. Płyty cementowe to bardzo dobra alternatywa dla tradycyjnego tynku, drewna i kamienia.

Oferujemy ekologiczne płyty cementowe w różnej konfiguracji i grubości dostosowanej do konkretnego przeznaczenia. W sprzedaży dostępne są płyty cementowo-włóknowe oraz płyty cementowo-wiórowe w doskonałym stosunku jakości do ceny. Produkty są tworzone z naturalnych oraz bezpiecznych dla zdrowia i środowiska materiałów.

Zalety płyt cementowych

Ekologiczne płyty cementowe produkowane są surowców pochodzących wyłącznie ze sprawdzonych źródeł. Zarówno produkcja, montaż, jak i obróbka tego rodzaju płyt konstrukcyjnych nie powoduje przedostawania się szkodliwych dla środowiska substancji. Ponadto produkty te można poddać recyklingowi. Płyty cementowe charakteryzują się wytrzymałością, trwałością i dobrą odpornością na wilgoć, pleśń, zmiany temperatury, a także niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Zapewniają doskonałą izolację akustyczną. Ekologiczne płyty cementowe nie ulegają zniekształceniom ani korozji.

Elewacja wykonana z płyt staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem, chętnie wybieranym przez inwestorów i architektów. Płyty cementowe są lekkie oraz łatwe w montażu i obróbce, co zapewnia szerokie możliwości dopasowania ich do konkretnych wymagań projektowych. Płyty cementowe tworzą piękne i trwałe elewacje. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie elewacyjne, które sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.