Pianka XPS

Pianka XPS o nowoczesny materiał budowlany powszechnie stosowany na całym świecie. Piankę wykorzystuje się do termoizolacji fundamentów, dachów i innych miejsc narażonych na kontakt z wilgocią. Pianka XPS zapewnia doskonałą izolacyjność cieplną. Charakteryzuje się także trwałością i odpornością na czynniki biologiczne oraz warunki atmosferyczne. Jest to produkt ekologiczny i przyjazny dla środowiska naturalnego.

Zalety pianki do wypełnień drzwiowych

Dużą zaletą pianki XPS wykorzystywanej do produkcji oferowanych przez naszą firmę płyt Miami Eco XPS są jej właściwości izolacyjne. Przewyższa ona pod tym względem tradycyjnie stosowane materiały izolacyjne, w tym także styropian. Płyty te są łatwe i szybkie w montażu i obróbce. Znaczna wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne sprawia, że płyty z pianki XPS tworzą zabezpieczenie przed uszkodzeniami dla hydroizolacji. Ich twardość pozwala także na utrzymanie ciężaru pokrycia dachowego!

Piankę XPS można poddać pełnemu recyclingowi, co minimalizuje zużycie surowców i zmniejsza zanieczyszczenie środowiska naturalnego, co często jest problemem przy innych materiałach budowlanych, które zniszczone lub zbędna trzeba składować. XPS to materiał, który może być również wykorzystany jako pianka do wypełnień drzwiowych. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty zachęcamy do kontaktu z nami.