Płyty do systemów wentylowanych

Elewacje wentylowe składają się przede wszystkim z rusztu, izolacji termicznej, szczeliny wentylacyjnej, a także okładziny elewacyjnej z płyt wykonanych z wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości. Płyty do systemów wentylowanych dostępne w naszej ofercie to ekologiczne płyty cementowe charakteryzujące się wysoką odpornością na niskie temperatury i mróz, a także łatwością montażu. Są bardzo wytrzymałe i zapewniają trwałość na wiele lat. Płyty do systemów wentylowanych mogą być pomalowane na dowolny kolor.

Dostarczane przez nas płyty do systemów wentylowanych, a także systemy mocowania elewacji wentylowanej są dostosowane do współczesnych norm oraz zasad panujących na rynku budowlanym. Elewację wentylowaną można stosować zarówno w budynkach murowanych, o konstrukcji żelbetowej, jak i szkieletowej.

Korzyści posiadania systemów fasad wentylowanych

Systemy fasad wentylowanych można stosować zarówno w obiektach modernizowanych, jak i tych nowo budowanych. Główną zaletą fasad wentylowanych jest umożliwienie „oddychania” całej ścianie. Zimą chronią przed zawilgoceniem, a latem zapobiegają nagrzewaniu się ścian. Fasady wentylowane wspomagają utrzymanie odpowiedniej wilgotności i optymalnej temperatury w pomieszczeniach. Doskonale chronią przed warunkami zewnętrznymi, zapewniając komfort we wszystkie pory roku.

Systemy fasad wentylowanych to nie tylko sposób na ocieplenie budynku, ale także na poprawę jego wyglądu. Dzięki swoim licznym zaletom nowoczesne fasady wentylowane są coraz chętniej wybierane przez projektantów oraz inwestorów i znajdują zastosowanie we wszystkich rodzajach obiektów – mieszkalnych, biurowych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnych w sprzedaży płyt do systemów wentylowanych. Chętnie odpowiemy też na wszystkie pytania dotyczące systemów fasad wentylowanych oraz pozostałych produktów dostępnych w ofercie naszej firmy.